akıllı telefon modelleri

En Ucuz Android Cep Telefonları

Eskiden bugüne telefon teknolojisi çok gelişti zamanın nokia 3310,6600, samsung e250 leri yerini android işlemcili telefonlara bıraktı. Suanda en cok talep gören telefon işletim sistemi android sistemidir. Bu yazımızda sizlere en ucuz android cep telefonu modellerini tanıtıcaz…

Huawei U8655 Ascend Y200 Cep Telefonu

En Ucuz Android Cep TelefonlarıHuawei piyasaya sundugu ürünler fiyat/performans bakımından en ideal telefonardır. Huawei markasını çok fazla duyulmadıgı için insanlar cekimser davranıyor. Ben suan Huawei İdeos X5 kullanıyorum 1 yıldır gayette memnunum ara sıra verdigi donma hataları dışında güzel bir telefon. Donma sorununuda akıllı telefonların cogunda görmek mümkün zaten.

En Ucuz Android Cep Telefonları
 

Fiyatı 440 TL

Kullanıcı Yorumu

bir gün içersinde telefon elime ulaştı istanbul bilişime tşk ederim.gerçekten sorunsuzdu.telefona gelince zaten huawei olan 2. telefonum bu.ilkinden çok memun olduğum için aldım zaten.gayet kullanışlı işlemci hızı ve ekranı muhteşem.kesinlikle tavsiye ederim.aynı özellikler samsung veya htc’de en az 800 tl bunuda göz önünde bulundurun.

Samsung S5570 GALAXY MINI Steel Gray Cep Telefonu

En Ucuz Android Cep TelefonlarıSamsung’un ürettigi en ucuz android telefon modeli S5570 Galaxy Mini cep telefonudur. Android 2.2 işletim sistemi bulunmaktadır. Galaxy Mini cep telefonunun diger önemli bir özelligi ise Mobil Tv Destegi ile Televizyon kanallarını cep telefonunuzdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Sanmsung’un kalitesinde ucuz android telefon almak istiyorsanız bu modeli alabilirsiniz.

En Ucuz Android Cep Telefonları

Fiyatı 390 TL

Kullanıcı Yorumu

Ahmet genc

Telefonu elime aldıgımda hissettim rahatlıgını tam avuç içinize sıgmaktadır. Android teknolojisinide en iyi şekilde kullanmaktayım. Size tavsiyem android telefona cok büyük paralar vermeyiniz.

HTC Explorer Black Cep Telefonu

En Ucuz Android Cep TelefonlarıAndroid telefonda en kaliteli üretimi HTC firması yapmaktadır. Üretimini yaptıgı bütün telefonlarda kaliteyi on planda tutmuştur. Hem android hemucuz hemde Htc olacak diyorsanız size HTC explorer black cep telefonunu öneririm.

En Ucuz Android Cep Telefonları

Fiyatı 490 TL

Kullanıcı Yorumu

Telefonda ucuzluk ve android işletim sistemi arıyorsanız bu telefon sizin ihtiyaçlarınızı giderecektir.

Lütfen Konu Hakkındaki Görüşlerinizi Sayfanın En Altındaki Yorum Kısmından Belirtiniz !

Samsung Galaxy S3 Detaylı Bilgi >>>>>